O nas

Dostawcze24 – nazwa zobowiązuje i staramy się realizować to zobowiązanie z całą stanowczością. Kiedy chodzi o zadowolenie naszego klienta stosujemy śmiałe i bezkompromisowe rozwiązania, nawet kiedy chodzi o całodobową obsługę. Nasza firma zrzesza pasjonatów motoryzacji i ludzi otwartych w kontaktach , wszystko w celu zapewnienia kompleksowej obsługi każdego zlecenia. Prowadzimy wypożyczalnię pojazdów, a naszą specjalizacją, zgodnie z naszym mianem, są właśnie pojazdy dostawcze. Na ten moment posiadamy 3 rozbudowane floty w Warszawie, Katowicach i Krakowie. W kategorii pojazdów do 3,5t mamy kompletny asortyment – od lekkich samochodów transportowych, poprzez duże furgony, a na kontenerach 10 paletowych skończywszy. Naszą pracę staramy się wykonywać rzetelnie i na najwyższym poziomie. Jesteśmy pionierem w dziedzinie pełnej obsługi każdej umowy, nie ważne czy przebywasz w Polsce czy zagranicą – rozwiążemy każdy problem.


Zawsze jesteśmy dostosowani pod każdego klienta, realizując jego potrzeby. Potrzebny pojazd na rok? Załatwione. Miesięczny wyjazd za granicę z ładunkiem? Jak najbardziej. Przeprowadzka? Zapraszamy. Zapotrzebowanie na dosłownie 2 godziny? Bez problemu. Z Nami zawsze się dogadasz. Oferujemy również korzystne upusty dla wiernych klientów, jeśli jeździsz naszą flotą często, możesz liczyć na taką cenę, której nikt inny nie będzie Ci w stanie zaoferować.


Dlaczego to właśnie nas warto wybrać? Zasadniczo nie wiemy... Przecież jest tyle wypożyczalni na rynku, które oferują generalnie to samo... Ale uważny klient, taki jak aktualny czytelnik, dostrzeże te subtelne różnice. Przykłady:



Jeśli klient zachęcony naszą ofertą postanowi skorzystać z naszych usług, poniżej przedstawiamy wszystkie dokumenty jakie będą mu potrzebne:



Zapraszamy!