Wynajem krótkoterminowy

W życiu spotykają nas różne sytuacje, czasami potrzebujemy pojazdu na kilka miesięcy, a czasami jedynie na parę godzin. I właśnie dla osób, które potrzebują nająć pojazd na czas krótszy niż miesiąc, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Nie ważne czy potrzebujesz przewieźć meble bo się przeprowadzasz, czy wyjeżdżasz na urlop z większym bagażem. Nie zadajemy zbędnych pytań, po prostu oferujemy wynajem krótkoterminowy.


Renault Master 2,3 DCI 125KM - Maxi L3H2

Fiat Scudo (2015-2017)

Renault Traffic bus long (2017-2018)

FIAT DUCATO KONTENER MAX 10 PALET

FIAT DUCATO KONTENER MAX 8 PALET

FIAT DUCATO MAXI FURGON L4H3

FIAT DOBLO 1.6 105KM

Fiat Ducato Maxi Furgon L4H2

FIAT DUCATO MAXI FURGON L4H3


Co należy zrobić?


Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie poprzez naszą infolinię i zarezerwować termin, oraz określić na ile pojazd będzie potrzebny, oraz ile kilometrów liczy trasa do przejechania. Otrzymacie Państwo indywidualną wycenę w oparciu o podane informacje, oraz wszystkie niezbędne dane, aby wypożyczyć nasz pojazd. Warto w trakcie powołać się na jedną z następujących promocji:


 • Pakiet Noc od 18 do 8 – już od 89 zł netto z limitem 100 km


 • Pakiet Dzień od 8 do 18 – już od 129 zł netto z limitem 100 km


 • Pakiet Doba – już od 189zł netto z limitem 300km


 • Pakiet Jeździsz Ile Chcesz – już od 248 zł netto BEZ LIMITU KM!


 • Pakiet Weekend od Piątku od godz 18 do Poniedziałku do godz 8 – 299zł netto • Po wybraniu pakietu wystarczy udać się do naszej siedziby na umówioną godzinę mając ze sobą jedynie :


 • Dowód Osobisty


 • Prawo Jazdy


 • Imienną kartę płatniczą ( w przypadku płatności kartą)


 • Opłatę za najem + kaucję zwrotną 600zł (blokada na karcie lub gotówką) • Formalności zajmą tylko parę chwil i już radość z posiadania pojemnego pojazdu będzie Państwa udziałem. W razie konieczności przedłużenia – prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia możliwości przedłużenia wynajmu. W sytuacjach nagłych, również jesteśmy do Państwa dyspozycji i zrobimy wszystko, żeby zaadresować Państwa potrzeby.


  UWAGA – Dla nowych klientów mamy specjalny rabat na pierwszy wynajem w wysokości 20zł.


  http://clients.dostawcze24.pl/coupon/  Wynajmu można dokonać w naszych biurach w Warszawie, Krakowie, Katowicach. Auta dostarczane są również przez nas pod wskazane adresy.


  Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują rzetelnego partnera w biznesie. Jako wypożyczalnia samochodów dostawczych oferujemy wynajem pojazdów, umożliwiających przewóz towarów w dogodnych warunkach i bezpiecznie. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do stolicy. Z naszych usług mogą skorzystać przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni z całego Mazowsza.


  Dysponujemy flotą pojazdów, która umożliwia wynajem samochodów dostawczych – odpowiednich do przewozu załadunku o zróżnicowanym ciężarze (w zależności od modelu od 990kg do 1300kg). Wszystkie pojazdy są sprawne technicznie i posiadają aktualne przeglądy. Ponadto mają specjalną, odpowiednio przygotowaną do usług transportowych przestrzeń załadunkową. Wybieramy do floty popularne, cieszące się uznaniem modele pojazdów. Dlatego nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych bazuje głównie na pojazdach marki Fiat. Poszczególne modele różnią między sobą parametrami technicznymi, ale wszystkie gwarantują bezpieczny przewóz.


  Obok bardzo dobrej floty atutem naszej wypożyczalni jest oferta cenowa. Proponujemy wynajem auta już od 10 h do nawet miesiąca. Gwarantujemy przy tym bardzo rozsądne stawki rezerwacji, dzięki czemu nasza inwestycja jest bardzo opłacalna dla każdej firmy. Nasi Klienci doceniają także rzetelną obsługę oraz kompleksowy charakter usług, a ponadto indywidualne podejście do każdego kontrahenta. Pełna znajomość specyfiki branży, a także sytuacji, która panuje na rynku decyduje o kształcie naszej oferty.