Wynajem z OC sprawcy

Ta sytuacja może się niestety przydażyć każdemu, napięte plany, coraz mniej czasu, a coraz więkze wymagania. Starasz się szanować swój czas i dążyć do maksymalnej efetywności. Dzięki Twoim umiejętnością, po długim czasie ciężkiej pracy ponad miarę, udało Ci się wreszcie załatwić urlop. Masz jutro zapalnowany wyjazd i nie możesz się doczekać... Ale nieuważny kierowca psuje Twoje plany w ciągu kilku sekund. Zabawne myślisz, z goryczą, że tak mało potrzeba, aby wszystkie Twoje zamierzenia legły w gruzach. I co z tego, że naprawa będzie zrealizowana z oc sprawcy, skoro Twój pojazd przez najbliższy tydzeń nie będzie się do niczego nadawał. Wydaje się, że nie pozstaje nic innego, jak tylko odwołać wszystkie misternie zaplanowane atrakcje...Jazda jest dla Ciebie przyjemnością, właśnie dlatego wybrałeś zawód kierowcy. Jesteś w trakcie bardzo ważnego transportu, od którego zależą zyski i terminy w Twojej firmie. Wiesz, że jesteś człowiekiem solidnym, zawsze na czas, nigdy po czasie. Jednak już nie raz doświadczyłeś problemów ze strony innych. Opóźnienia, które nigdy nie były zależne od Ciebie, a przysporzyły Ci mnóstwo problemów. Tym razem udało Ci się pomimo tych wszystkich niedogodności wyjść z tego obronną ręką i nawet zostawić rezerwę czasową. Zdążysz. Pisk. Klakson. Uderzenie. Dźwięki rwanej blachy. Po wszystkim wysiadasz i wiesz, że nie zdążysz... pojazd do niczego się nie będzie nadawał przez najbliższe parę dni, a dla Ciebie każda godzina jest ważna. Wygląda na to, że nie ma sposobu, który mógłby Ci pomóc dowieźć ładunek na czas...


Jesteś szefem. Udało Ci się generować zyski tam, gdzie inni generowali straty. Jesteś w tym dobry. Dwaj Twoi pracownicy realizują ostatnie kluczowe zadania na ten kwartał. Ufasz im. Wiesz, że na nich możesz liczyć. Zawsze miałeś talent do odkrywania potencjału w ludziach. Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj jesteś skazany na sukces i nic Ci nie przeszkodzi. Nagle dzwoni telefon. Jeden z Twoich kierowców miał kolizję, pojazd nie nadaje się do ruchu. Nagle drugi dzwonek. Ale już przed odebraniem, wiesz co się wydarzyło. Obydwaj pracownicy mieli stłuczki na mieście i do tego w piątek. Na szczęście udało się sprawę załatwić na miejscu bez policji, wszystkie koszta zostaną pokryte z oc sprawców. Niestety co z tego, jeśli nie masz pojazdów. Wszystkie inne albo gdzieś pojechały, a te które zostały, są na serwisie bo miały nie być potrzebne. Wydaje się, że dwa kluczowe transporty nie zostaną wykonane. Już widzisz przed sobą wizje kar umownych i ogromne straty na koniec kluczowego kwartału. Gdyby tylko istniało rozwiązanie...


Na szczęście istnieje! Polski system ubezpieczeń komunikacyjnych, daje ci pełne prawo do zamówienia pojazdu zastępczego z OC sprawcy. Nie musisz proawdzić długich pertraktacji z ubezpieczycielem winnego szkody i walczyć o swoje. My zrobimy wszystko za Ciebie! Nasza wypożyczalnia pojazdów specjalizuje się właśnie w takich sprawach.


Przy wynajęciu takiego pojazdu nie poniesiesz żadnych kosztów! My zajmujemy się całą procedurą.


Co należy zrobić?


 • Za pośrednictwem infolinii Towarzystwa Ubezpieczeniowego należy zgłosić szkodę.


 • Zadzwoń na naszą infolinię pod nr telefonu: 510-758-131


 • Przygotuj dokumenty:


 • prawo jazdy

 • dowód osobisty

 • nr szkody

 • notatka policji (jeżeli była sporządzona)

 • nr rejestracyjny i nr polisy OC pojazdu sprawcy

 • Samochód zastępczy otrzymacie Państwo praktycznie od ręki i zawsze na czas. Dostawcze24 – ratujemy Twój biznes!


  Zadzwoniłeś do szefa z informacją o stłuczce. Czekałeś na ostrą reprymednę, bo co z tego, że nie Twoja wina, skoro powinieneś uważać na wszystko. Ale zostałeś zaskoczony. Zajął się wszystkim i już do Ciebie jedzie pojazd z wypożyczlani. Firma nie poniesie żadnych kosztów, a dzięki temu, że wszystko udało się załatwić szybko, zdążysz do klienta i na upragniony urlop. I ledwie odłożyłeś słuchawkę i obok Ciebie zaparkowało auto z pomrańczowym logo. „Dostawcze24” - przeczytałeś. Sympatyczny Pan załatwił z Tobą wszystkie formalności w trymiga i ani się obejrzałeś, już jesteś znowu w drodze. Jak dobrze, że są takie „Dostawcze” myślisz.


  Bałeś się tych wszystkich spóźnień i terminów, które przez tego nieotrożnego kierowce położyły się. Ale tym razem zostałeś zaskoczony. Otrzymałeś informację od właściciela, że wszystkim się zajął. Za parę chwil podstawią ci pojazd, do którego będziesz w stanie przerzucić cały ładunek, a nawet jeszcze zostanie miejsce, bo będzie większe. Istotnie po krótkim czasie obok Ciebie ztarzymał się pojazd z logo „Dostawcze24”. Nie tylko udało się podpisać wszystkie papiery w ciągu zaledwie paru minut, do tego Ten kompetentny pracownik wypożyczalni pomógł Ci przerzucić ładunek jak go poprosiłeś. I po chwili, dzięki „Dostawczym” już jechałeś zrealizować ostatni punkt napiętego planu kwartalnego.


  Siadasz z zadowoleniem w fotelu w swoim biurze. Przd chwilą otrzymałeś potwierdzenie, że Twoi pracownicy odberali zamówione pojazdy i już są znowu w trasie. Najelepsze w tym wszystkim było to, że nic Cię to nie będzie kosztowało, bo wszystko zostanie opłacone z OC sprawcy. Całe szczęście, że wczoraj trafiłeś na stronę tej wypożyczalni i dowiedziałeś się, że jest taka możliwość. Zabawne. Kiedy wczoraj czytałeś te opowieści w zakładce „Wynajem z OC sprawcy” nie myślałeś, że i Tobie może przydarzyć się taka historia. A jednak...


  Dostawcze24 – dopisujemy szczęśliwe zakończenie!

  * najniższe ceny dotyczą rezerwacji dokonanych z minimum 4 tygodniowym wyprzedzeniem
  ** w przypadku płatności kartą kredytową i dla stałych Klientów. Kaucja TYLKO na poczet w pełni zatankowanego auta.

  Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują rzetelnego partnera w biznesie. Jako wypożyczalnia samochodów dostawczych oferujemy wynajem pojazdów, umożliwiających przewóz towarów w dogodnych warunkach i bezpiecznie. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do stolicy. Z naszych usług mogą skorzystać przedsiębiorcy oraz klienci indywidualni z całego Mazowsza.


  Dysponujemy flotą pojazdów, która umożliwia wynajem samochodów dostawczych – odpowiednich do przewozu załadunku o zróżnicowanym ciężarze (w zależności od modelu od 990kg do 1300kg). Wszystkie pojazdy są sprawne technicznie i posiadają aktualne przeglądy. Ponadto mają specjalną, odpowiednio przygotowaną do usług transportowych przestrzeń załadunkową. Wybieramy do floty popularne, cieszące się uznaniem modele pojazdów. Dlatego nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych bazuje głównie na pojazdach marki Fiat. Poszczególne modele różnią między sobą parametrami technicznymi, ale wszystkie gwarantują bezpieczny przewóz.


  Obok bardzo dobrej floty atutem naszej wypożyczalni jest oferta cenowa. Proponujemy wynajem auta już od 10 h do nawet miesiąca. Gwarantujemy przy tym bardzo rozsądne stawki rezerwacji, dzięki czemu nasza inwestycja jest bardzo opłacalna dla każdej firmy. Nasi Klienci doceniają także rzetelną obsługę oraz kompleksowy charakter usług, a ponadto indywidualne podejście do każdego kontrahenta. Pełna znajomość specyfiki branży, a także sytuacji, która panuje na rynku decyduje o kształcie naszej oferty.